Albin Saqipi nga Lugina, i cili dhuron spektakël në fushën e futbollit (Video)

0

albini

Albin Saqipi nga fshati Geraj i cili po garanton një të ardhëme të mirë në fushën e gjelbërt të futbollit me driblime në lojë.
Saqipi është vetëm 9 vjeçarë i cili luan për KF Luginën, i gjatë 1.30 cm, dhe i cili peshon vetëm 30 kg i cili mban numrin 14 në ndrresë, në ndeshëjen kundër KF Tërnocit ka dhuruar spektakël për shikuesit e futbollit ku ka driblluar mjaftë mirë me topin në fushë, në lojë ai ka realizuar 3 gola dhe ka dhuruar një asistim, po ju lëmë në shikim të videos pasi që fjalët jan të tepërta/BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »