Albatriti një burrë romantik edhe në këto orë të vona i bën një befasi të madhe Egzonës
09:00 | 14 Shtator 2018

Egzona Muqiqi është tashmë ndër femrat më të njohura.

E kjo ndodhi pasiqë Egzona u martua me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin, shkruan ORAvip.

Egzona tashmë ka shumë ndjekës dhe është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Mjaftë aktiv është edhe burri i saj, Albatriti me postime të shumta.

E para pak minutash ai ka publikuar një foto në të cilën tregon se në këtë orë ka shkuar pranë dyqanit të Egzonës.

E kjo është një befasi mjaftë e mirë për të./ORAvip/

Alesia Bami