Albatrit Muqiqi flet për ndjenjën e të bërit baba i binjakëve
08:00 | 11 Shkurt 2019

Këngëtari Albatrit Muqiqi në emisionin ‘Mirage’ foli rreth jetës së tij private dhe karrierës muzikore, shkruan lajmi.net.

Ai dhe Egzona së fundmi janë bërë sërish prindër, dhe për ndjenjën e të bërit baba i binjakëve Albatriti ka folur me emocion gjatë intervistës.

Ata e kanë edhe një vajzë me emrin Amelia e cila bëhet dy vjeçe./Lajmi.net/

Kejvina Kthella