Albana Azizi ft. Genc- E omel (Premierë)

0

Këngëtarja simpatike Albana Azizi ka sjell projektin e saj më të të cilin e ka në bashkëpunim me Genc Thaqin e që quhet E omel

Albana AziziKy projekt është punuar në kompaninë muzikore Massive Production ku tekstin e ka bërë Granit Gashi ndërsa muzika nga NurteeL dhe Graniti.

Kënga është realizuar edhe me klip nga produksioni ‘Xl pro video lux’ e që është mjaft interesant. Menjëherë pas lansimit E omel ka filluar që të pëlqehet menjëherë nga fansat e këngëtares.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »