Aktorja e “O Sa Mirë” shfaq format trupore (Foto)

0

Pozimi me bikini tashmë është bërë akt i shpeshtë i Linda Jaranit.

LindaJarani

Aktorja ka pozuar në plazh dhe fotografitë i ka ndarë me fansat e saj.

Dukja e saj është pëlqyer mjaft shumë dhe ka marrë komente kryesisht pozitive në rrjetet sociale.

Linda u bë e njohur te të gjithë shqiptarët, falë paraqitjes në rolin e ‘shkodranes’ në serialin e njohur “O Sa Mirë”. /Telegrafi/

jarani1 jarani2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »