Aksion i madh i Policisë: Arrestohen 21 persona të dyshuar

0

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë së mërkurës, janë arrestuar 21 persona për vepra dhe incidente të ndryshme.

Arrestimet janë kryer në të gjitha rajonet e vendit dhe për të njëjtat është njoftuar me kohë Prokurori i Shtetit.

Me urdhrin e këtij të fundit, dhjetë janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »