Aksidentohet rëndë Diellza Kolgeci

0
“Aksidentohet duke rrezikuar syrin ne provat e Dancig, ylli ekranit te Kosoves Diellza Kolgezi”, kështu ka shkruar gazetari Olti Curri
“Duke u pergatitur per koreografine e radhes konkurentja e famshme nga Kosova ka rreshkitur duke u rrezuar keq. Diellza eshte demtuar ne vetull shume prane syrit duke patur hemoragji. Menjehere ajo eshte transportuar ne nje spital privat duke marre mjekimin e menjehershem ku i eshte dashur ne qepet ne vendin e çare. Ajo ka lene provat dhe eshte nisur per Kosove. I uroj sherim sa me te shpejte.” shkruan ai në facebook

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »