Aksidentohet me makinë Vali Corleone! (Video)
14:11 | 06 Shkurt 2017

Personazhi i njohur i showbizit Vali Corleone është aksientuar gjatë mbrëmje së sotme (e diele) gjatë një udhëtimi me makinë. Mësohet se ai në veturë nuk ishte i vetëm, por i shoqëruar nga një femër, ndërsa si pasojë e shpejtësisë së madhe nuk e ka vërejtur akullin që është shfaqur para tij. Sipas Corleones, ai po lëvizte me shpejtësi 290-300 kilometra/orë, teksa pas devijimit, vetura e tij është rrokullisuar disa herë. Në vendngjarje është paraqitur menjëherë Policia, e cila ka shqyrtuar rastin. Ndërkohë, gjendja e Valit është shumë e mirë dhe nuk ka pasuar asnjë lëndim, madje, ai ka ndarë me fansat një video në rrjetin social “Facebook”, ku shfaq imazhe nga makina e tij e shkatërruar tërësisht pas aksidentit. /Telegrafi/
Aurela Hoxha