AKSIDENTI MES VETURËS DHE TRAKTORIT PLOT DRU BLLOKON RRUGËN PËR PRESHEVË

0

6

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën nga Gilani për në Preshevë, ku një veturë është aksidentuar me një traktor që po barte dru.

Një aksident i cili ka ndodhur rreth orës 20:30 në hyrje të fshatit Pasjan të Gjilanit, ka bllokuar rrugën e cila të qon drejt Preshevës.

Sipas fotografive të siguruara nga Insajderi, aksidenti nuk ka pasoja në njerëz, pasi është i lënduar vetëm shoferi i veturës dhe se gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetë.

Aksidenti ka ndodhur me një veture dhe traktori që po barte dru./Insajderi.com.

1 2 3 4 5 6

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »