Aksident trafiku në Hodonoc, lëndohet vozitësja shqiptare
15:01 | 02 Korrik 2016
Policia e Kosovës është informuar për një aksident trafiku në fshatin Hodonoc të Kamenicës.
Deri te aksidenti ka ardhur atëherë kur vetura WV Pikap, me tabela 06 -vozitës shqiptar duke mos ju përshtatë shpejtësisë godet veturën VW Golf 4 me targa po 06 të cilën e ngiste vozitësja shqiptare ku i shkakton dëme materiale dhe lëndime trupore ka pësuar vozitësja e njësisë dy. Rasti shkon në Gjykatë njoftoj Ismet Hashani. /rajonipress/

Nevina Shtylla
S