Aksident trafiku në Hodonoc, lëndohet vozitësja shqiptare

0
largea_08_g_sig-shtohen_aksidentet_ne_trafikun_rrugor_te_kosoves1401111856
Policia e Kosovës është informuar për një aksident trafiku në fshatin Hodonoc të Kamenicës.
Deri te aksidenti ka ardhur atëherë kur vetura WV Pikap, me tabela 06 -vozitës shqiptar duke mos ju përshtatë shpejtësisë godet veturën VW Golf 4 me targa po 06 të cilën e ngiste vozitësja shqiptare ku i shkakton dëme materiale dhe lëndime trupore ka pësuar vozitësja e njësisë dy.

Rasti shkon në Gjykatë njoftoj Ismet Hashani. /rajonipress/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »