Aksident në magjistralen Bujanoc-Gjilan, dëmtohet vetura e policisë, dy të lënduar lehtë

0

Në orët e pasditës në magjistralen, Bujanoc-Gjilan afër pompës së benzinës “Agimi” një veturë e mërkës peugeot ka goditur veturën e policisë të markës BMW.

foto ilustrim 

Si pasojë e këtij aksidenti është lënduar një polic shqiptarë dhe ngasësi i veturës peugeot gjithashtu shqiptarë të cilët janë dërguar për shërim të mëtutjeshëm në qendrën spitalore në Vranjë. Aksidenti ka ardhur si pasojë e shpejtësisë së madhe, kështu që edhe veturat kanë pësuar dëme të konsiderueshme./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »