Aksident në Bujanoc, nuk është raportuar për viktima (Foto)

0

Sot pas orës 21:00 është raportuar në stacionin e Policis se afër parkut të qytetit ka ndodhur një aksident, ku menjëher pas raportimit policia ka dalur në vendin e ngjarjes.

Sipas raportit të policis nuk ka pasur lëndime serioze gjat aksidentit, transmeton BujanociNet, në këtë aksident jan përfshirë një motoçiklet skuter, dhe një automjet fatmirsisht nuk ka pasur viktima/BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »