Aksident i rëndë në Preshevë, nuk dihet ende a ka viktima

0

Aksident i rëndë në magjistralen E75, Preshevë-Bujanoc.
Aksident i rëndë në magjistralen E75, rreth orës 12:00 afër pompës së benzinës Valoni Petrol ku kombi Ford ka goditur veturën Peugeot.Të lënduarit janë dërguar me ndihmën e shpejt ndërsa njëri prej tyre ka marr ndihmën e parë në vetur në vendin e ngjarjes ishin të pranishëm policia dhe zjarrëfikësit. Ende nuk dihen pasojat e këti aksidenti shkaku se nuk kemi informata nga spitali i Vrajes./RTV Presheva/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »