Aksident i rëndë në Lipjan, përfshihet edhe vetura e nuses (Foto)

0

Para pak minutave një aksident zingjiror ka ndodhur në Lipjan. Në aksidentin në fjalë janë përfshirë tri vetura, në njërën prej të cilave ishte edhe një nuse në ditën e dasmës.

BMW, Reno Clio dhe një Ford janë vetura te përfshira në këtë aksident i cili ka shkaktuar dëme të mëdha materiale, transmeton Indeksonline.

Nuk dihet nëse ka të lënduar si pjesë e aksidentit në fjalë edhe pse njëri nga pasagjerët shihet duke mbajtur qafën si pasojë e dhimbjeve.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »