Aksident i rëndë në Gjilan (Foto)
10:12 | 17 Nentor 2015

Sipas raporteve të para, ka edhe persona të lënduar. Informacionet thonë se ndeshja ka ndodhur afër një vendmbanimi në Gjilan dhe se veturat ishin duke ikur nga Policia.
Image
Image
Image
Aurela Hoxha