Aksident i rëndë në Gjilan (Foto)

0

Sipas raporteve të para, ka edhe persona të lënduar. Informacionet thonë se ndeshja ka ndodhur afër një vendmbanimi në Gjilan dhe se veturat ishin duke ikur nga Policia.

Image
Image
Image

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »