Aksident i rëndë në autostradën Tetovë – Shkup, lëndohen nënë e bijë

0

aksidenti

Nënë e bijë kanë mbetur të plagosura rëndë në një aksident të ndodhur dje pasdite në autostradën Tetovë – Shkup.

Sipas njoftimit policor, aksidenti ka ndodhur rreth orës 14.00 kur shoferja me iniciale F.A. nga Zhelina ka humbur kontrollin e makinës së saj Golf dhe ka goditur gardhin e sigurisë, raporton Tetova Sot.

Si pasojë, shoferja dhe vajza e saj 11-vjeçare mbeten tëplagosura nga aksidenti.

11-vjeçarja ndodhet jashtë rrezikut për jetën, kurse nëna e saj u dërgua për mjekim në Spitalin e Shkupit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »