Aksident i rëndë në autostradë afër fshatit Samolicë (Foto)

0
Foto: Argjent Bektashi

Foto: Argjent Bektashi

Sot rreth orës 19:00 në autostradë, ndërmjet Bujanocit dhe Preshevës, afër fshatit Somolicë ka ndodhënjë aksident i rëndë trafiku.

Siç mësohet, i lënduari është nga komuna e Preshevës dhe shkaqet e aksidentit ende nuk jan bër të ditura nga ministria e punëve të brendëshme e Serbies.

Për shkak të aksidentit për një kohë korsia në autostradë ka qenë e bllokuar, dhe në vendin e ngjarjes ka dalur Policia e cila po e heton rastin, dhe ambulanca e ndihmës së shpejt.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »