Aksident afër Bilaçit të Bujanocit, lëndime të rënda pëson një Preshevar

0

Police

Në aksident trafiku që ka ndodhë në paraditen e ditës së mërkurë afër fshatit Bilaç, komuna e Bujanocit një person ka pësuar lëndime të rënda trupore ndërsa një person lëndime të lehta, njofton policia.

Sipas informacioneve jozyrtare, në aksident kanë marrë pjesë dy vetura të tipit “Golf 4′ me targa VR, me vozitës të komunës së Preshevës.

Njëri ka pësuar lëndime dhe thyerje të brinjëve nga goditja ndërsa tjetri ka pësuar lëndime të lehta.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »