Agon Channel i ofroi 500 mijë euro në vit Ardit Gjebreas

0

Ardit Gjebrea mësohet se ka refuzuar një ofertë marramendëse për t’iu bashkuar kanalit Agon Channel.

arditgjebrea-e1434091853755

Shifra zbulohet nga Aleksandër Frangaj, drejtori i përgjithshëm i TV Klan, televizion me të cilin Gjebrea ka kontratë për tashmë disa vite.

Ai i ka zbuluar shifrat në emisionin “Opinion”, ku mbrëmë është zhvilluar debat në lidhje me çështjen Francesco Beccheti dhe burimin e financimit të 40 milionë eurove për ngritjen e televizionit “Agon Channel”.

Pavarësisht ofertës marramendëse, ka qenë Gjebrea ai që ka refuzuar ofertën e biznesmenit italian, i cili tash akuzohet për shpëlarje parash.

Frangaj ka thënë se italiani i kishte bërë ofertë e ngjashme edhe Fatos Lubonjës, i cili në Tv Klan paguhej me 1.5 milionë lekë të vjetra në muaj.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »