Agnesa Vuthaj s’është normal, vesh kompletet më të bukura që kurrë nuk keni parë

0

Agnesa Vuthaj tanimë është e njohur për stilin e saj.

Ishte Miss Kosova dhe ende Agnesa vazhdon të komentohet në mediet rozë, përcjell ORAinfo.

Tejet aktive në Instagram, Agnesa ekspozon deri në detaje garderobën e saj të shtrenjtë e me shumë shije.

Së fundi ajo është shfaqur me një kostum të dizajnuar si asnjëherë më parë.

Shikoni sa bukur po duket ajo./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »