Agnesa Vuthaj, prezanton modelet e reja të këpucëve (Foto)
10:48 | 14 Nentor 2014

Bukuroshja shqiptare ka realizuar disa fotografi për revistën e mirënjohur shqiptare, Living.
Bëhet fjalë për modelen, Agnesa Vuthaj, e cila ka bërë disa foto sesione për revistën Living, ku shihet duke reklamuar këpucë për femra. Në njërën prej fotografive që i ka siguruar Telegrafi, Vuthaj, shihet duke vizatuar një palë çizme, të cilat besohet se shumë shpejt mund të jenë në këmbët e femrave, transmeton Telegrafi. Siç dihet modelja 28-vjeçare tashmë ka nxjerr në shitje linjën e saj të këpucëve dhe çantave për gjininë femëroe. Vuthaj, përpos që ka realizuar disa fotografi, ajo ka dhënë një intervistë, të cilën adhuruesit e Miss Kosovës mund ta lexojnë në numrin e ardhshëm të revistës. Për të parë kreacionet e Agnesës klikoni këtu. /Telegrafi/  
Edlira Rukaj