Agnesa Vuthaj, prezanton modelet e reja të këpucëve (Foto)

0

Agnesa Vuthaj, prezanton modelet e reja të këpucëve (Foto)

Bukuroshja shqiptare ka realizuar disa fotografi për revistën e mirënjohur shqiptare, Living.

Bëhet fjalë për modelen, Agnesa Vuthaj, e cila ka bërë disa foto sesione për revistën Living, ku shihet duke reklamuar këpucë për femra.

Në njërën prej fotografive që i ka siguruar Telegrafi, Vuthaj, shihet duke vizatuar një palë çizme, të cilat besohet se shumë shpejt mund të jenë në këmbët e femrave, transmeton Telegrafi.

Siç dihet modelja 28-vjeçare tashmë ka nxjerr në shitje linjën e saj të këpucëve dhe çantave për gjininë femëroe.

Vuthaj, përpos që ka realizuar disa fotografi, ajo ka dhënë një intervistë, të cilën adhuruesit e Miss Kosovës mund ta lexojnë në numrin e ardhshëm të revistës.

Për të parë kreacionet e Agnesës klikoni këtu. /Telegrafi/

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »