Agjencioni për zhvillim në Serbi, shpall thirrje publike për përkrahje financiare të bizneseve të vogla dhe të mesme (Dokoment)

0

Agjensioni për Zhvillim i Serbisë, ka shpallur THIRRJE PUBLIKE për përkrahje financiare të Bizneseve të Vogla dhe të Mesme të sektorit të industrisë së prodhimit, ku për qëllim ka ngritjen e ambientit të punës dhe rritjen e konkurrencës të bizneseve, në katër fusha që janë target i mbështetjes financiare:
-Industria e makinerive dhe pajisjeve,
– Industria ushqimore,
– Industria e drurit dhe mobileve, dhe
-Industria e gumës dhe plastikës,

Për më shumë, ja linku i thirrjes publike nga ku mund t’i shihni kriteret e konkurrimit: >> KLIKO KËTU <<

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »