Afrimi nga Hodonoci i Kamenices i cili mban mend me mbi 300000 tabela të automjeteve (Video)

0

Afrim Morina nga fshati Hodonoc i Komunës së Kamenicës i cili mban mend me mijëra tabela të automjeteve dhe numëra të telefonit.

Afrim pica

Afrimi për Klan Kosovën ka deklaruar se qysh në zvogli se kejt spontalisht i ka ardhur kjo dhunti nga zoti, ai ka thën se mban mend dhe tabela të vjetëra të automjeteve të kohës së ish-Jugosllavis me parashtresën “PR, GL, UR, Etj”./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »