Afrim Muqiqi i lumtur pranë djalit e rejës (Foto)

0

Afrim Muqiqi, është njëri ndër këngëtarët më të paguar për dasma dhe ahengje familjare.

Përkrahë karrierës ai është treguar i kujdesëm edhe në pjesën tjetër e cila pa diskutim është më e shtrenjta për këngëtarin dhe kjo është familja.

Afrimi para pak kohësh fejoi djalin Albionin. Nusja tashmë është pjesë e pa ndashme e familjes.

Ata së fundmi morën pjesë në një aheng familjar, ku u shfaqen shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Për më shumë shikoni fotografin e mëposhtme.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »