Afrim Maliqin nga Konçuli, e viziton trajner i FC Bayernit me staffin e tij

0

Stilistin e njohur nga Konçuli i komunës së Bujanocit Afrim Maliqi, i cili jeton në Gjermani e kan vizituar dje stafi i FC Bayernit.

Legjenda e Futbollit Gjerman Jup Heynkes , trajner i FC Bayernit , me ndihmsat e ti Peter Hermann dhe Toni Tapalovic sikur edhe shumë e VIP të Gjermanisë dje ishin ne Sallonin e Stylistit te njohur nga Konçuli Afrim Maliqi./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »