Afrim Maliçi nga Konçuli berber personal i Manuel Neuer, portier i FC Bayern Munich

0

1111111111111111111111

Fansat e portierit të FC Bayern Munich, kan hasur në fotografin e publikuar nga Manuel Neuer, por shum pak kush e njeh portierin personal të Neuerit.

Afrim Maliçi nga fshati Konçul i komunës së Bujanocit është berber personal i cili kujdesët për dukjen e flokëve të portierit Manuel Neuer, të FC Bayern Munich, Maliçi jeton dhe vepron në Gjermani, ai ndjehet i knaqur për vlersimin e punës së tij nga portieri i FC Bayern Munich-it, i cili ka zgjedhur si berber të tij Afrim Maliçin.

Maliçi i cili ka ndjekësa nga fshati Konçul në rrjetin e tij social nuk e ka shpërndar një fotografi me portierin e FC Bayern Munich, por vet portieri i FC Bayern Munich Manuel Neuer në rrjetin e ti në instagram ka shpërndar fotografin me Afrim Maliçin nga Konçuli i cili jeton dhe vepron në Gjermani./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »