Afërdita kopjon Vildanen, pozon si ajo

0

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka postuar sot një fotografi në Instagram ku shihet se është fotografuar nga mbrapa duke shikuar lindjen e diellit nën kaltërsinë e detit.

Aferdita dhe VildanjaPor, në këtë stil nuk ka pozuar vetëm ajo. Para disa ditësh edhe bukuroshja shqiptare Vildane Zeneli e cila është edhe kolege e Afërditës ka publikuar një fotografi me të njëjtin stil pozimi.

Më poshtë keni edhe foton për të parë ngjashmëritë. /Indeksonline/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »