Afërdita Dreshaj me shoqe tek i dashuri

0

Aferdita Dreshaj prej një viti është në lidhje me hokeistin e njohur çek, Jakub Kindle. Dreshaj, po jeton dashurinë e madhe. Modelja dhe këngëtarja shqiptare është lidhur fort pas biondit, i cili gjithashtu duket i dashuruar pas bukuroshes.

Aferdita DreshajDeri më tani hokeisti nuk është parë duke i shkuar pas të dashurës në aktivitetet e saj, por ndryshe po ndodh me Afërditën. Ajo po i ndjek edhe ndeshjet e të dashurit.

Afërdita bashkë me shoqe ka shkuar për të parë lojën e fundit të Kindle. Bukuroshja duket e entuziazmuar.

Në linkun më poshtë mund ta ndiqni këngën “Super Star”. /Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »