Adoleshenti padit prostitutën: Arsyeja do ju habisë!

0

Ai thjesht donte të kalonte një orë qejf, por nuk pati fuqi.

Një 18-vjeçar në Gjermani ka paditur një prostitutë, për shkak se ai kaloi në orgazëm shumë shpejt.

Sipas Bild, adoleshenti kishte rënë dakord me prostitutën 26-vjeçare për të bërë një orë seks.

Por u deshën vetëm dhjetë minuta dhe adoleshenti kaloi në orgazëm me prostitutën rumune. 18-vjeçari i pagoi asaj 160 euro, por thotë se ndjehet i mashtruar.

Ajo tentoi që ta sillte në qejf ‘manualisht’, por adoleshenti ishte ‘fikur’. Tashmë prokuroria ka nisur një hetim. Ajo do të vendosë nëse ka pasur ndonjë mashtrim.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »