Adoleshenti i propozon të dashurës fejesë, por drejtori s’i lë të puthen (Video)

0

Një propozim fejese në oborrin e një shkolle në Brazil nuk ka përfunduar mirë pasi ngjarja është zbuluar nga drejtori.

adoleshenca

Pasi djali adoleshent është ulur në gjunjë dhe i ka propozuar të dashurës së tij për fejesë e cila ka pranuar, çifti ka tentuar të puthur por në atë moment drejtori i ka ndarë duke i çuar në dhomën e ndëshkimit.

Eh, dashuria ka sakrifica!

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »