ADEM JASHARI NË MALET E PASHTRIKUT! (FOTO)

0

Sipas një fotografie të postuar në Facebook, portreti i komandantit legjendar është shfaqur në Malet e Pashtrikut.

20150423161607245620

“Fotoja e maleve të Pashtrikut e bërë rastësisht nga Afërdita Ajeti më 09 prill 2015, në të cilën shihet portreti i Komandantit Legjendar Adem Jashari dhe lart Shqiponja dy krerëshe”, shkruan në përshkrimin e postuar në faqen e Facebook të Shoqëria “Bashkimi Shqiptar”. 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »