Adem Demaçi shtrihet në spital, vizitohet nga Azem Syla

0

Veprimtari i çështjes kombëtare, Adem Demaçi, i shtrirë për mjekim në Qendrën Klinike Universitare, është vizituar nga deputeti i PDK-së, ish Komandanti i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Azem Syla.

Adem Demaqi

Nga fotot shihet se Demaçi e Syla ndajnë një miqësi të fortë mes tyre.

Këto foto janë postuar në rrjetin social Facebook, nga miku, bashkëveprimtari dhe bashkëluftëtari i deputetit Syla, Hamzë Morina, shkruan lajmi.net.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com