Adelina Tahiri tregonë fundshpinën (Foto)

0

Adelina Tahiri në albumin e fundit ka realizuar disa kopertina me shpinën e zhveshur, trik marketingu i këngëtares që albumi të pëlqehet dhe shitet më shumë, ndonës nuk e ka financuar vet këngëtarja gjithë projektin por kompania celulare imazh i të cilës është vet Adelina.

Adelina 1 Fotot e fundit të lancuara në publik e kanë bërë akoma më të dashur dhe tash që këngëtarja është ndarë nga i dashuri, ofertat nga gjinia e fortë mund të vazhdojnë.

Adelina 2 Adelina 3

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »