Adelina Tahiri prezanton motrën dhe vëllain (Foto)

0

Këngëtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri ka qenë shumë e përfolur kohëve të fundit për shkak të disa fotografive topless që janë publikuar.

Adelina TahiriAdelina gjithashtu është ndër fytyrat publike që nuk e shfaqë shumë familjen e saj para publikut.

Por ajo sonte ka vendosur që tua tregojë fansave motrën dhe vëllain e saj, përmes postimit të një fotografie në rrjetet sociale.

Adelina

Motra Vellau

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »