Adelina Tahiri ndahet nga i dashuri

0

Këngëtarja dhe modelja, Adelina Tahiri, nuk po rehatohet me të dashurit e saj.

Adelina TahiriTash duket se Adelina është ndarë edhe nga i dashuri i saj i fundit, Rolando Sufo.

Ata kanë pasur një lidhje mjaft publike, ku shpesh janë parë hapur dhe madje u spekulua se do të fejohen.

Por, Adelina ka konfirmuar për Prive se është ndarë dhe se nuk ka më asgjë me Roland Sufon.

Në të kaluarën Adelina Tahiri është spekuluar edhe për një lidhje me Lorik Canën. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »