Adelina Tahiri Kujt i thot “Mos më duaj sot” (Premierë)
10:00 | 06 Prill 2015

Këngëtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri ka publikuar videoklipin e saj më të ri të titulluar “Mos më duaj sot”. Adelina Tahiri Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Ronela Hajtit dhe muzikën e ka orkestruar Darko Dimitrov, kënga “Mos më duaj sot” i takon zhanrit baladë. Adelina si gjithmonë edhe në këtë videoklip shfaqet shumë joshëse. Më poshtë mund ta ndiqni këngën./BujanociNet/   https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1599783196933739&set=a.1452232281688832.1073741828.100007062217870&type=1&theater
Aurela Hoxha