Adelina Tahiri Kujt i thot “Mos më duaj sot” (Premierë)

0

Këngëtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri ka publikuar videoklipin e saj më të ri të titulluar “Mos më duaj sot”.

Adelina Tahiri

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Ronela Hajtit dhe muzikën e ka orkestruar Darko Dimitrov, kënga “Mos më duaj sot” i takon zhanrit baladë.

Adelina si gjithmonë edhe në këtë videoklip shfaqet shumë joshëse.

Më poshtë mund ta ndiqni këngën./BujanociNet/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »