Adelina Tahiri: Dardan Berishën e kam vetëm shok (Foto)

0

Ka kohë që është folur për një lidhje dashurie mes këngëtares Adelina Tahiri dhe basketbollistit Dardan Berisha.

Adelina Tahiri

Por është vet këngëtarja Tahiri sot në emision ‘1 Kafe me Labin’ që ka mohuar një lidhje të tillë

. ‘Dardanin e kam vetëm shok të ngushtë nuk e di pse po spekulohet për një lidhje të tillë. Kurdo që të kem të dashur do t’u tregoj gjithë fansave të mi’, ka thënë Adelina./Indeksonline/

labi adelina dardan

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »