Adelina “single” dhe “happy”
09:58 | 19 Mars 2015

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri, duket se po kalon ditë të mira, duke frekuentuar në këtë mënyrë shumë shpesh edhe lokalet e natës. Adelina Tahiri Duket se Adelina, as që mërzitet që i dha fund lidhjes së saj një djalë nga Shqipëria./Indeksonline/
Françeska Jaçe