Adelina “single” dhe “happy”

0

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri, duket se po kalon ditë të mira, duke frekuentuar në këtë mënyrë shumë shpesh edhe lokalet e natës.

Adelina Tahiri

Duket se Adelina, as që mërzitet që i dha fund lidhjes së saj një djalë nga Shqipëria./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »