Adelina publikon sërish burrin 50 vjeçar, por bën një gjest të çuditshëm

0

Këngëtarja e njohur Adelina Tahirie cila kohen e fundit i ka kushtuar shumë rëndësi jetës private duke u kujdesur për shtazanin e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo u martua me avokatin maqedonas, Serjozha Markov, por pavarësisht kësaj këngëtarja akoma vazhdo të mbaj të fshehte fytyrën e tij.

Në rrjetin social Instagram Adelina publikon fotografi nga më të ndryshmet, por asnjëherë me pamjen e bashkëshortit të saj.


Adelina ka kohë që nuk ka sjell projekt muzikor.

Ndryshe Adelina njohët si femra me pushime dhe dhurata më luksoze në estradën tonë./ORAinfo/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »