Adelina publikon një pjesë të klipit që publikohet sonte (Video)

0

Adelina

Adelina Berisha ka realizuar projektin e saj më të ri muzikor.

“T’kom ik” titullohet kënga, e cila me videoklip pritet të publikohet sonte rreth orës 18:00, shkruan GazetaExpress.

Këngëtarja ka zbuluar një pjesë të këngë dhe klipit duke publikuar trailerin.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »