Adelina nuk i zhdukë sharjet

0

Këngëtarja Adelina Tahiri po synon që të bjerë në sy. Në fakt, linjat e saj janë të admirueshme.

Adelina Tahiri

Ajo, mbrëmë në Ballon Pranverore është shfaqur tejet sensuale. Këngëtarja ka tërhequr vëmendjen me lakuriqësi.

E, disave me sa duket nuk ju ka pëlqyer zhveshja dhe stili i i Tahirit. Komentet e ndjekësve të saj kanë qenë tejet negative, por pavarësisjt kësaj Adelina nuk i ka fshirë këtp komente, siç bëjnë shumë nga këngëtaret tona.

A tahiri

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »