Adelina më e bukur e thjesht (Foto)

0

Adelina Tahiri vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale.

Në pozën e radhës ajo veshur mbanë një bluzë të bardhë, e cila reflekton në fytyrën e saj- shkruan Indeksonline.

Adelina Tahiri duhet të jetë penduar për këto frizura që bënte dikur (Foto)

Adelina edhe më tej deklarohet ‘single’, dhe në pritje të mashkullit ideal.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com