Adelina më e bukur e thjesht (Foto)

0

Adelina Tahiri vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale.

Në pozën e radhës ajo veshur mbanë një bluzë të bardhë, e cila reflekton në fytyrën e saj- shkruan Indeksonline.

Adelina Tahiri duhet të jetë penduar për këto frizura që bënte dikur (Foto)

Adelina edhe më tej deklarohet ‘single’, dhe në pritje të mashkullit ideal.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »