A po mërzitet Bigu pas ndarjes nga i dashuri? Këto fjalë të saj sqarojnë gjithçka
14:52 | 27 Dhjetor 2017

Këngëtarja e njohur Big Mama këtë vit mban primatin e më të komentuarave në mediet rozë.

Por, gjërat nuk ecën  për së mbari edhe sa i përket jetës private për Bigun. Ka vetëm pak javë kur ajo kishte deklaruar se është ndarë nga i dashuri me të cilin kishte planifikuar edhe të martoheshin. Mirëpo, duket se Bigu është duke e tejkaluar këtë situatë dhe po ndihet  mirë dhe e lumtur. Së fundmi ajo në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet shumë me stil e veshur me ngjyrë të verdhë. E pikërisht duke përdorur këtë ngjyrë ajo ka dhënë edhe një mesazh ku sipas kësaj lë të kuptojmë se ajo ndihet e gëzuar dhe e gatshme për të përqafuar gjërat e reja që i vijnë në jetë. “E verdha- Nëse ju pëlqen e verdha, atëherë do të thotë se jeni të gëzuar, e doni jetën dhe ndiheni mirë me veten tuaj; kjo ngjyrë është e lidhur me sensin e identitetit me kapacitetet vetjake për të patur raporte me të tjerët. E verdha tregon personalitet të fortë dhe të drejtë, por edhe dëshirën për të ndryshuar dhe për të përqafuar të rejat. Përfaqëson dritën e diellit, arin dhe rritjen. Stimulon vëmendjen, rrit përqendrimin dhe energjinë muskulare”, ishte mbishkrimi që ka lënë Bigu.
Ndryshe Bigu tashmë falë linjave të saj, njihet edhe si një nga këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Atalanta Kërçyku
S