A mund të gjeni rrugën e drejtë këtu? Ky është kryqëzimi më i madh në botë (Video)

0

Në qytetin kinez të Chongqing, është kryqëzimi më i madh dhe më i çmendur në botë, transmeton lajmi.net.

Në pesë nivele, makina kanë mundësinë për të marrë 20 kryqëzime. Si mund ta gjesh rrugën tënde këtu? /Lajmi.net/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »