A lejohet parkingu këtu?

0

Një vizitor ka zgjedhur adresën Bujanoci.Net për të i pyetur shum vizitor të mediumit tonë, dhe ata që kan bërë këtë vendparking me viza të bardha në trotuarë, dhe kan vendosur tabelën se ndalohet parkingu në trotuarë.

Për deri sa në trotuarë mund të ndalohet parkingu atëher pse jan vizatuar vizat e bardha është pytja e qytetarit me iniciale SH.Xh që ndoshta dikush duhet të i jap përgjigjëje kësaj pytje.?/BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »