A keni parë diçka të tillë, rrahje në ujë në Water Pollo, grekët me kroatët (Video)

0

croat

Ndeshja e Water Polos e zhvilluar në mes të Greqisë dhe Kroacisë ka përfunduar në mënyren më të keqe të mundshme. 

Ndeshja e cila u mbajt ne Beograd përfundoi me grushta pas një konflikti në ndeshjen në ujë.

Kroatët me grekët shpërndanë grushta në uji në takimin që po fitohej nga Kroacia me rezultat 11 me 9./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »