A kanë mundur të hynë në Kosovë tortet e prishura serbe? (Video)

0

 

Në Policinë e Kragujevcit janë shfaqur pamjet shokuese nga deponija e mbeturinave ku ishte organizuar aksioni i shkatërrimit të 14 toneve torte të prishura, të cilat më pas janë marrë nga aty dhe janë shitur ilegalisht nëpër rrugët e qyteteve të Serbisë.

Kamerat kanë kapur disa persona me kamionë, traktorë me rimorkio dhe vetura duke i marrë tortet e prishura, transmeton Indeksonline.

Ky rast e ka shokuar Serbinë, derisa po kërkohen të dyshuarit që e kanë bërë këtë akt të shëmtuar.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »