A ju kujtohet ky aktor i “Stupcave”? Ja me çka merret sot…

0

Para se në formacionin humoristik “Stupcat” të hynte aktori Mensur Safçiu, pjesë e grupit ishte Agron Sokoli.

Sokoli, ndryshe nga dy kolegët e tjerë, reflektonte një farë qetësie dhe doze më të madhe të seriozitetit, që duket se e karakterizon edhe sot.

Nuk dihen arsyet e largimit të Sokolit nga “Stupcat”, në kohën kur grupi ishte në kulmin e popullaritetit. Agron Sokoli megjithatë ruan raporte të mira me anëtarët e treshes humoristike, shkruan “Kosovarja”.

Aktori edhe më tej angazhohet në aktrim dhe është i përkushtuar ndaj familjes?

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »