A i flasin Ledrit shokët e fëmijërisë?
14:11 | 16 Shkurt 2017

Reperi Ledri Vula sapo ka lansuar këngën me titull "Krejt shokët e mi", që është një bashkëpunim mes tij dhe Lumi B, që po ashtu janë shokë të mirë.

Ledri nder vite ka humbur shumë shokë, kjo edhe për shkak të punës dhe angazhimit intensiv në muzikë. Ledri më nuk rri me ata me të cilët dikur ka luajtur basket, nuk flet me ata të labelit "Babastar", madje nuk ka raporte as me Visarin, me të cilin e nisi muzikën, shkruan "Kosovarja". Ka ndryshuar Ledri apo shoqëria e tij?

Alba Hoxha