A është ky Samsung Galaxy S8? (FOTO)

0

Kemi dëgjuar shumë kohëve të fundit mbi specifikat e mundshme të Galaxy S8. Megjithatë, deri tani, nuk kemi parë ndonjë fotografi të pajisjes.

Kurse tash, një foto që po qarkullon nëpër internet mund të jetë fotoja e pajisjes së re të Samsung.

Pajisja në foto ka të njejtat detaje sikurse specifikat e përfolura – nuk ka pullën ‘home’, ka më pak kornizë dhe ka ekran të lakuar.

Fotoja në fjalë mund të jetë e diskutueshme sa i përket autenticitetit dhe mund të jetë një foto e dizajnuar me Photoshop.

Nëse është foto e montuar, është e punuar në mënyrë shumë profesionale pasi që tregon të gjitha detajet e spekuluara.

Për më shumë, edhe nëse nuk është foto reale, Galaxy S8 pritet të duket ngjashëm me pajisjen në foto, pas lansimit zyrtar.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »